Cep Kurtaran

Cep Kurtaran

Tüm akıllı telefonlar ve tabletler için kullanıma sunulan Cep Kurtaran Hizmet Paketi, cihazda oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda müşteri adına tüm süreci takip ediyor ve kesintisiz bir mobil iletişim hizmeti sağlıyor.

Arızalanan ya da hasar gören cihaz, kargo ile evden teslim alınarak onarılıyor ve yine eve teslim ediliyor.Tüketici, 0850 455 0 542 Destek Hattı üzerinden yazılım, arıza tespit ve lojistik takip desteğini anında alabiliyor. 12 ay geçerli olarak sunulan Cep Kurtaran Hizmet Paketi, güncel tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatlarına göre cihaz bedelinin yüzde 10'u olarak ücretlendiriliyor ve kredi kartına 9 ay taksit seçeneğiyle sunuluyor.

 

- Cep Kurtaran'ın hediyesi cihaz sigorta paketi

 

Cep Kurtaran Hizmet Paketi'nin hediyesi olarak sunulan sigorta poliçesi ise garanti kapsamı dışındaki kullanıcı hatalarından kaynaklı arızaları, düşürme, sıvı teması, yüksek voltajı kapsıyor ve cihazın ücretsiz tamir edilmesini sağlıyor. Ayrıca otomobil, ev gibi kapalı mekanlardan zorlama yoluyla yapılan hırsızlık durumlarında hediye sigorta Vodafone'luların imdadına yetişiyor. Hırsızlık sonucu oluşan usulsüz telefon kullanımı da konuşma paketi harici 500 liraya kadar teminat içinde yer alıyor.

Hediye sigorta kapsamında tüm onarımlar ücretsiz gerçekleştirilirken, hırsızlık ve cihazın onarılamayacak kadar hasarlanması durumunda ise cihaz fatura bedelinin yüzde 30'unun sigorta şirketine ödenmesi sonrasında değişim cihazı müşterinin evine kadar ücretsiz teslim ediliyor.

 

Bize Ulaşın

(0850) 455 33 33
mesai saatilerinde

Bize Yazın
 
Sağlığım Tamam Teklifi Al Kasko Teklifi Al Sizi Arayalım